Где купить экипировку для ножевого боя.

ДЕ КУПИТИ ЕКІПІРУВАННЯ ДЛЯ НОЖОВОГО БОЮ?

Ножовий бій в Україні розпочинався як зібрання десятка ентузіастів у парку з дерев’яними макетами ножів. Тоді мало хто замислювався купити екіпірування для ножового бою. Питання про її якість, тим більше мало кого серйозно непокоїло. Зараз це повноцінний вид спорту з десятками клубів по країні та зручними залами. Одночасно стрімко розвивається методика підготовки спортсменів. Сьогодні змагання з ножового бою збирають до 80 учасників. Логічним на шляху визнання ножового бою офіційним видом спорту стала поява Федерації ножового бою України. Ця громадська організація об’єднала всіх, хто захоплений та зацікавлений у розвитку ножового бою як виду спорту. Сформувалися також кілька напрямів, таких як армійський, спортивний, самооборона та інші. Останнім часом, одним із найважливіших питань, стало забезпечення спортсменів спеціальним, сучасним спорядженням.

HF-Armory є офіційним партнером та постачальником Федерації ножового бою України. Спільно ми робимо все можливе, щоб зробити спорядження для спортивного ножевого бою зручним та безпечним.

На нашому сайті – www.hf-armory.com – Ви зможете ознайомитися з різними елементами захисту, основа якої – це маска та рукавички для ножового бою . А також дізнатися про їх основні якості та характеристики. Крім того, Ви можете поставити запитання фахівцям або залишити побажання щодо виробництва або якості тієї чи іншої моделі. І, нарешті, просто купити екіпірування для ножового бою як для спортсменів-початківців, так і для професіоналів.

Ми працюємо над якістю запропонованого екіпірування та додаємо в асортимент нові покращені моделі. Тому запрошуємо Вас приєднатися до нас у соціальних мережах, щоб знати останні новини.

Ми в Facebook –https://www.facebook.com/HFarmory/

Ми раді рости і ставати краще разом із Вами.

Федерація ножового бою України – www.fnbua.com