HF ARMORY – це майстерня фехтувальної зброї та спорядження.

Перша фехтувальна зброя, зроблена нашими майстрами, з’явилася 1999 року. Це була сувенірна подарункова зброя. Якісні, гарні копії дворянської шпаги, італійської рапіри або французької шаблі, прикрашені латунню з ручним гравіюванням, були дуже затребувані на той час.

Згодом ми все більше отримували запити на зброю, якою можна фехтувати, а не лише милуватися. У тісній співпраці з виробниками спортивних фехтувальних мечів наші майстри почали робити шаблі, шпаги, рапіри, мечі для історичного фехтування. Наші мечі викликали інтерес у практикуючих фехтувальників по всьому світу. Ми отримували замовлення від фехтувальних клубів Італії, Іспанії, США, Англії та багатьох інших країн, де активно розвивалися різні види історичного фехтування. За 20 років роботи наші майстри виготовили тисячі мечів, різних видів фехтувальної зброї. Завдяки тісній співпраці з фехтувальниками з різних країн, у процесі виконання безлічі індивідуальних замовлень ми змогли створити власну технологію виробництва, покращити якість клинків. І сьогодні, виконуючи індивідуальні замовлення, ми уважно вивчаємо та застосовуємо все найкраще та найцікавіше, що пропонують наші замовники, тим самим постійно вдосконалюючи зброю, яку випускаємо.

Але не лише зброєю для історичного фехтування ми привернули увагу сучасних лицарів. Кожен, хто бере в руки клинок, потребує захисту від клинка. На нашому складі екіпіровки HEMA Ви зможете підібрати собі маску, рукавички HEMA, захист корпусу, чохол для зброї фехтування та інше необхідне для історичного фехтування спорядження.

Ми також раді вітати на нашому сайті представників ножового бою. Якісне екіпірування для спортивного ножевого бою вже чекає на вас на нашому складі!

Наші переваги

Чому HF ARMORY?

Кваліфікована команда професіоналів.
Понад 20 років досвіду у виробництві фехтувальної зброї.
Доставка у будь-яку точку світу зручним для Вас способом.
Індивідуальний підхід . Спеціальні умови.

Наша продукція

Переваги товарів HF ARMORY

Власне виробництво
Можливість виготовлення товарів за кресленнями замовника
Наявність товарів на складі
Наявність лінійки ЕКО для початківців
Лінійка PRO для досвідчених

Життя нашої компанії

04.09.2022
Сайт знаходиться у стадії наповнення

Дорогі друзі та просто гості нашого сайту! На даний момент наш сайт знаходиться в стадії доопрацювання та наповнення, але Ви…

04.09.2022
COVID-19. Ми працюємо. Режим роботи. Терміни доставки можуть змінюватись. Бережіть себе та ваших близьких!

Шановні клієнти! Незважаючи на карантинні заходи, онлайн-магазин HF-Armory продовжує свою роботу з урахуванням вимог чинного законодавства України щодо правил карантину….

04.09.2022
Квітень 2022 – Ми працюємо!

Шановні колеги, як ви, напевно, знаєте, 24.02.2022 на нашу країну напала російська армія. Ми так довго не могли відправити замовлення…

Відгуки про нашу роботу

HF ARMORY РЕКОМЕНДУЮТЬ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом