HEMA MASK 1600H

HEMA МАСКА 1600N

Сьогодні предмет нашої уваги захисне спорядження для HEMA фехтування.

А саме захист голови НЕМА маска 1600N. HEMA фехтування виставляє досить нестандартні вимоги до захисту голови. З одного боку, шолом або маска повинні витримувати сильні удари важкою зброєю. З іншого боку, в техніці є уколи, у тому числі з гарним вкладенням корпусу. Крім того, при фехтуванні на удар-розлучення було б непогано щось бачити і чути, тому упакуватися в скафандр теж не підходить.

Фактично є три варіанти захисту голови, які можна використовувати у сучасному HEMA фехтуванні:

1) Звичайна фехтувальна маска зі спортивного магазину. З рівнем захисту 350N чи 1600N. Кількість ньютонів позначає міцність коміра на укол, а не міцність сітки.
Але на масках із сертифікацією FIE (1600N), сітка робиться з міцнішої нержавіючої сталі, а не зі звичайної пофарбованої, нікельованої сталі. Вона здебільшого набагато краще витримує сильні удари. Також обов’язково докуповувати протектор для маски із захистом потилиці, горла та бічних частин голови.
З мінусів – білий комір маркіший. Міцність сітки залежить від виробника. Модифікації для HEMA фехтування доводиться робити самим.
З плюсів, відносно дешево, доступно, можна просто прийти в магазин і купити.

2) кустарні варіанти шоломів, різних виробництв. Деякі компанії та майстерні пропонують варіанти саморобних шоломів, масок для HEMA фехтування, із міцним захистом обличчя, з гарним якісним підшоломником та сталевим куполом. Такі маски найчастіше чудово захищають і зручні у використанні, але є і мінуси. Бо це ручне, а не серійне виробництво:
– Ціна швидше за все буде мінімум вдвічі перевищувати вартість маски з протектором,
– терміни виготовлення від трьох-чотирьох тижнів і до нескінченності.

3) Спеціалізовані маски для HEMA. Вартість спеціалізованої маски зазвичай трохи вища за звичайні фехтувальні маски, але й зручність використання саме в HEMA фехтуванні вища.

Зупинимося на спеціальній HEMA масці 1600N для фехтування докладніше

1) У масці має бути міцна сітка та комір, щоб витримати удар та укол важкою зброєю. На сучасні HEMA турніри на сталевій зброї не допускають у масках із рівнем захисту нижче 1600N.
2) Бажано щоб маска була зі знімною начинкою. Дуже зручно, коли внутрішню вкладку можна вийняти та випрати
3) Вкрай бажаний гумовий ремінь на лобі, щоб сітка маски не торкалася обличчя при сильних ударах. При відсутності цього ременя маска може розбити ніс або лоб від сильного удару.
4) Чорний колір коміра та внутрішньої вкладки. Чому? Та просто менше брудниться.
5) Доступна ціна.
6) Можливість додати протектор та захист потилиці.
7) Завжди у наявності. Купити фехтувальну маску для HEMA фехтування має бути просто!
Всі ці якості є у турнірній масці для HEMA фехтування від HF-Armory. Вона поєднує в собі зручність використання, достатній рівень захисту та доступну ціну!

HEMA Маска 1600N для фехтування є у наявності на нашому складі. Її можна купити зараз, і не чекати місяцями!

Приєднуйтесь до нас у Facebook і будьте в курсі всіх подій.